Hakkımızda
Fethiye-Veysel Bey

Mavi Sauna Sistemleri

Mavi Sauna Sistemleri 2017’li yıllında Antalya'da kurulmuş olup halen yüzlerce referans ve müşteri portföyü ile sipariş üzerine ahşap sauna imalatı,buhar odası ve Türk hamamı yapmaktadır. 

Kurulduğu günden beri bugüne kadar hep en iyiyi en uygun fiyata kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş,geniş ürün yelpazesinde kaliteden ödün vermiyerek, içinde bulunduğu camianın ana görevinin, insan yaşamının kalitesini ve süresini arttırmak olduğunun bilinciyle en son teknolojilerin kullanıcılarına ulaştırılması, kullanılması ve yaygınlaşması için devamlı bir arayış içinde olmuştur. Ayrıca Finlova Markası adı altında kendi ürünlerini (sauna sobası ve buhar odası jeneratörü) üreterek dışa bağımlılığı azaltma yönünde katkıda bulunmuştur.

Firmamız Kendi alanlarında yetkin bir tecrübeye sahip olan teknik ve idari kadromuz ile, müşterilerinin arzularına uygun özelliklerde ve ebatlarda sauna,buhar odası,hamam ve özel projelendirme ile üretim yaparak, sektörde hatırı sayılacak bir yerde, akla gelen ilk firmalardan biri olmaktadır. Spa Uygulamaları alanında müşteri memnuniyeti sağlamak ve daha profesyonel yapıya kavuşmak adına sürekli çözüm odaklı çalışan firmamız yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ulaşabildiği her yere hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz
  • Sauna İmalatı
  • Buhar Odası İmalatı
  • Hamam İmalatı
  • Tuz Odası İmalatı
  • Kar Çeşmesi
  • Macera Duşu
  • Sauna Sobası Tamir / Bakım / Modernizasyon
  • Buhar Odası Jeneratörü Tamir / Bakım / Modernizasyon
WhatsApp Image 2022-08-08 at 15.27.57 (2)
Bizi Tercih Etmeniz İçin Başlıca Sebepler.
1 Günde Sauna Teslimi

Konutlarda, özellikle kullanılan evlerde 1 gün şeklinde kısa bir sürede sauna imalatı yaparak günlerce sürecek tadilat sorunları oluşturmuyoruz.

Uygun Fiyat ve Kaite

Saunalarımızda budaksız, reçinesiz 1. kalite ekstra fırınlanmış ahşap (Kızılçam, Sedir, Fin Çamı, Ayous) kullanıyoruz.

Türkiye'nin Her Yerine Kurulum

81 ilin tamamına montaj hizmeti veriyoruz.

Hızlı Sonuç

Toplumsal tesisler için çalışma meydana getiren inşaat ve dekorasyon firmalarının sauna imalatı gereksinimlerini kısa sürede çözüme kolaylaştırıyoruz.

Bilgi ve Fiyat Teklifi almak için